Masa Ayakları / Ofis Masa Ayakları

Masa Ayakları / Ofis Masa Ayakları

₺ 1.935,00 ₺ 2.580,00
₺ 8.334,69 ₺ 12.255,00
₺ 3.541,14 ₺ 4.730,00

Ofis Masa Ayakları

İşletmenizin tasarımı, müşteri açısından oldukça önemlidir. Bir işletmenin mekân tasarımı, müşterinin ilgisini çekecek türde olmalıdır. Kaliteli ve modern bir mekân tasarımı, müşterilere her zaman güven vermiştir. Ofisiniz için güzel bir konsept oluşturmak, gün boyunca çalıştığınız masanın kaliteli ve şık görünümlü olmasını istemez misiniz? Ofis masa ayakları çeşitleriyle, kendi tasarımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz. Tek yapmanız gereken elinizdeki masa tablasına uygun bir ayak seçerek, monte işlemini tamamlamak. Sitemiz içerisinde yer alan birbirinden farklı masa ayaklarından size en uygun olanı seçerek ofis tasarımınızı yapmaya başlayabilirsiniz. Masa ayakları birinden farklı tasarımlarıyla, farklı dallarda değerlendirilebilir. Personel Masa Ayakları, Yönetici Masa Ayakları, Makam Masa Ayakları gibi mevkilere uygun birbirinden farklı tasarım ve çeşitlerde masa ayağı bulmanız mümkün.

Ofis masalarının tasarımsal yapısı genellikle kare ve dikdörtgen şekillerden yapılmıştır. Bu nedenle çoğu ofis masa ayakları bu şekillere uygun şekilde tasarlanmıştır. Örneğin, sitemizde yer alan K-124 Ofis Masa Ayağı Dümen ürünümüz, 900x1900 cm boyutuna uygun şekilde tasarlanmıştır. Sitemizde yer alan tüm ürünlerimiz, elektrostatik toz boya ile boyanmıştır. Bu boyanın sağladığı boya yapısı sayesinde, ürünlerimiz diğer rakip ürünlere göre kat ve kat daha uzun ömürlü hale getirilmiştir. Sürekli çürüyen, kırılan, boyasını yitiren masa ayaklarından bıktıysanız, sitemiz üzerinde yer alan birbirinden farklı modellerde tasarlanmış yüzlerce masa ayağından birini seçerek kendi masanızı yenileyebilirsiniz.

Sitemizden satın alacağınız ofis masa ayakları sizlere demonte olarak ulaştırılacaktır. Böylelikle hem kargo esnasında ürünlerimiz hasar görmüyor, hem de sizlere kullanım kılavuzu sayesinde daha kolay bir kurulum imkânı sağlamış oluyoruz. Ofis türündeki masa ayaklarımızın ağırlıkları ortalama 25-30 kg arasındadır. Eğer sitemizde yer alan modeller sizin için uygun değilse, iletişim bölümünden bizimle irtibata geçerek özel sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Ofisler için kullanılan ayak yapısı genelde olduğu gibi üç farklı renk modelinde tasarlanmıştır. Bu renk modelleri beyaz, gri ve mat siyahtır. Sitemizdeki modellere göz atarak size en uygun olan modeli sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin ardından stokta bulunan ürünler ilk iş günü içerisinde adresinize kargolanmaktadır. Sitemizde yer alan fiyatlara nakliye ücreti ve katma değer vergisi dâhil değildir.