Masa Ayakları / Alüminyum Masa Ayakları

Masa Ayakları / Alüminyum Masa Ayakları

₺ 2.279,00 ₺ 2.795,00
₺ 3.139,00 ₺ 3.569,00
₺ 4.300,00 ₺ 4.730,00

Alüminyum Masa Ayakları

2006 yılında İstanbul’da masa ayakları sektöründe hizmet vermek adına kurulan firmamız, aynı yıl içerisinde imalata başlamıştır. Farklı mekânların ve farklı konseptlerini ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Müşterilerimiz alüminyum masa ayakları seçerken teknik ve görsellik konusunda bizden destek alarak, kullanılacak konsepte en uygun masa ayağı hakkında fikir alabilir. Dilerse kendi göz zevkine hitap eden, kullanılacak konsepte en uygun gördüğü masa ayağını sipariş verebilir. Buradaki amaç müşterimizin mekânına uygun olarak, hizmet vereceği diğer müşterilere karşı göze hitap edecek bir tasarıma sahip olmasıdır. Böylelikle mekanın konsept olarak değeri artacaktır.

Alüminyum masa ayakları kategorimizde yer alan modelleri inceleyerek, size ve mekânınıza hitap edecek güzel bir kombin oluşturabilirsiniz. İç ve dış mekânlar için, ev ve iş yerleri için birbirinden farklı çeşitlerde modeller bulabilirsiniz. Mağaza vitrinlerinde yer alan masa ayaklarını beğenmiyorsanız ya da evde kullandığınız masanın hasar görmüş ayaklarını değiştirmek istiyorsanız sitemizde yer alan modellerden masa tablanıza ve oda tasarımınıza en uygun masa ayaklarını alarak, masanıza yepyeni bir görünüm verebilirsiniz. Eskidiği için bir köşeye atılmış, yer kaplamaktan başka bir işe yaramayan masalarınızı çöpe atmak yerine, tekrar kullanılabilecek bir hale getirmek için en ekonomik ve akıllı yöntem yeni bir masa ayağı alarak masanızı tekrar ayaklandırmanız olacaktır.

Size en uygun alüminyum masa ayaklarını seçerek, sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Siparişiniz, stoklarımıza bağlı olarak en kısa sürede kontrol edilip onaylanacaktır. Bunun akabinde aracı kargo firması ile teslim adresinize gelecektir. Sipariş verdiğiniz masa ayağı hasar görmemesi için şekilde kargolanacaktır. İşletmeleriniz veya eviniz için ihtiyacınız kadar adet siparişi verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine ürün temini yapılmaktadır. Ayaklarının görünümlerini ve tabanlarını detaylı bir şekilde incelemek için sitemizdeki ürünlere bakabilirsiniz. Kargo teslim süreci, teslim edileceği ile bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Ortalama 3 veya 5  iş günü içerisinde adresinize kargo tarafından teslim edilmiş olacaktır. Kaliteli bir ürünü, gerçekten uygun ve doğru bir fiyata almak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.