MASA AYAKLARI / Paslanmaz Masa Ayakları

MASA AYAKLARI / Paslanmaz Masa Ayakları

Paslanmaz Masa Ayakları

Bir restoran veya cafenin en önemli detaylarından biri tasarımdır. Tasarımı birçok etken oluşturmaktadır. Hem tasarım hem de işlevsellik olarak en önemli detaylardan biri de paslanmaz masa ayaklarıdır. Masa ayağının en önemli işlevlerinden bir diğeri de masa tablasıyla beraber, masanın dengesini sağlamaktır. Herhangi bir cafe veya restorana gittiğinizde dengesizlik nedeniyle sallanan bir masadan rahatsız olmaz mısınız? Bu ufak ayrıntı bile bir cafenin imajını etkilemektedir. Üstelik yapısı gereği sürekli paslanan, boyası kabaran bir masa ayağı bir işletme sahibinin en önemli gider kaynağı haline gelebilir.  Çünkü her mekânda onlarca masa bulunmaktadır. Her yıl masa ayaklarına yenileme masrafı yapılırsa, ortaya ciddi bir masraf çıkar.

Paslanmaz masa ayakları sayesinde özellikle dış mekanlarda soğuk, nem ve ıslaklığa maruz kalan masalarınız varsa, size en uygun yapıda olacak masa ayağı paslanmaz modellerdir. Sitemizde yer alan K-066 Cafe Masa Ayakları, iç mekanlar için tasarlanmıştır. Kare yapıya sahip masa tablaları için en ideal modeldir. 75 CM genişliğe kadar tüm tablalar ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Bu ölçüler içerisinde olan yuvarlak tablalar ile de kullanıma elverişlidir. Bu masa ayağının renk farklılığı sadece tabana uygulanmaktadır, gövde boyası tamamen aynı kalacaktır. İki farklı renk seçeneği olarak krom ve mat siyah renk çeşidine sahiptir. Sitemiz üzerinden vereceğiniz sipariş tutarı, bu ürün için minimum 10 adettir.

Paslanmaz masa ayakları ortalama 10,95-12 Kg arasında değişkenlik gösterebilir. Kullanım için ise 750x750 mm masa tablası gerekmektedir. Ürünlerimiz demonte olarak kargolanmaktadır. Bu sayede hem kargoda hasar görme olasılığı ortadan kalkmaktadır. Hem de sizin için kolay bir kurulum işlemi olacaktır. Ürünlerimiz Türkiye’nin her yerine gönderimi olmaktadır. Sitemiz üzerinden birbirinden farklı yapılar için yüzlerce çeşit model bulunmaktadır. İşletmenizin, ofisinizin veya evinizin her ihtiyacını karşılayacak türden modeller yer almaktadır. Eğer masa ayağına ihtiyacınız varsa, hemen sitemiz üzerinden ürün modellerimizi inceleyerek, size en uygun modeli seçip sipariş verebilirsiniz! Firmamızın imalatında olan tüm masa ayakları kullanım ömrü açısından sizleri büyük masraflardan kurtaracaktır.